Moji kamarádi

BRANDY

Brandy je moje největší kamarádka a hlavně taky moje "rodina". Velmi se podobá mojí mamince Cayenne, barvou a trochu i vzhledem. Je to totiž taky anglická kokršpanělka. Byla prvním pejskem, se kterým jsem se po příjezdu do nového domova setkala. Ale jako maminku ji neberu, jinak totiž voní ;). Mooooc ráda si s ní hraju, okusuju ji, tahám za uši, provokuji a půjčuju si její hračky. Ona je na mě taky hodná, jen když se jí něco nelíbí, dá mi výchovný pohlavek - ale mě je to fuk ;). Mám jí ráda...kam jde ona, jdu i já...jednou budeme nerozlučitelná dvojka...

 

AQUA

 

Aqua je zase první "cizí" pejsek, se kterým jsem se za svůj prozatímní život potkala. Je to bearded kolie (tady v letním sestřihu =). Patří paniččky tetě. Tohle setkání jsem opravdu citově prožívala. Aqua si ke mně chtěla jen čuchnout a já jsem s řevem utíkala. No řekněte sami, takový obr obrovský!!! Do teď se vlastně kamarádím jen s jejím zadkem - ten se zdá být bezpečný. I z fotky je zatím patrné, že jsme k sobě za tu chvilku cestu moc nenašli (i když Aqua se ji pokoušela hledat několikrát). Prý se to ale jistě jednou povede, protože se k nim často chodí na návštěvu. Tak uvidíme....

 

 

ARLETA

Arletka patří k plemeni Rhodesian ridgeback a taky tetě Míše. Viděla jsem se s ní zrovna včera (28.8.10). Panička si myslela, že mě s ní seznámí, ale trochu se přepočítala. Arletka se mě bála, nechtěla se ke mně ani za nic přiblížit. A já jsem se jí nebála vůbec, dokonce jsem za ní chvilku i "dolejzala", ale nic z toho =(. Třeba zas příště, taky se budeme potkávat častěji.

 

 BASE (Kinshasa zo Zámockého parku)

 

Jak je na první pohled patrné, Base je moje sestřička. Asi náhoda tomu chtěla, že se se svou paničkou přestěhovala nedaleko našeho domova. Přes internet se domluvily, a tak jsem se mohla zhruba po měsíci opět setkat s kouskem "starého" domova. Panička si myslí, že jsme se nepoznaly, ale to je blbost, to víte, že poznaly. Vždyť to bylo, jako když koukám do zrcadla, jako když si hraju sama se sebou. Base je jen o něco chlupatější a rychlejší. Taky  prý nechce moc papkat (to já bych si dala za nás obě a klidně 2x). Je taky vzorně poslušná ;). Doufám, že se zase brzy uvíme (trénuju na Brandy a příště to Base určitě nandám ;).

 

Lily

Tak mám novou kámošku. Panička ani nečekala, že se budeme kamarádit, protože loni na Silvestra se Lily žádnému z přítomných pejsků nelíbila. Bylo to malé 4měsíční prtě a ještě navíc otravné, kousavé a dost neúnavné. Teď je z ní ale velká krásná a poslušná slečna. Já ji vloni nezažila, tak se mi hned od začátku líbila. A Bran se kupodivu taky líbila, chtěla si s ní dokonce i hrát. Lily je stafordšírská bulteriérka a od pohledu vypadá nebezpečně. Já si s ní ale rozumím a to je nejdůležitější ;)